Call of Duty: Vanguard może niebawem otrzymać długi darmowy weekend

Call of Duty Vanguard - żołnierz z karabinem w śniegu
PC

Wahacie się jeszcze przed zakupem Call of Duty: Vanguard, a recenzje Wam nie wystarczają? Tak się składa, że jest spora szansa rychły darmowy okres z tą produkcją.

Na te informacje natrafił redditor o nicku poklane, który odnalazł na Twitterze poniższy wpis. Dołączono do niego screenshot z jednej z obecnych części gry, który przedstawia reklamę darmowego okresu z Call of Duty: Vanguard. Ten miałby trwać w dniach 18-22 listopada 2021 roku. Użytkownik Reddita sugeruje, że taki niespodziewany scenariusz mógłby być podyktowany dość słabą, jak na CoD-a, sprzedażą.

https://twitter.com/sebas44123/status/1460362267590025225?s=20

Jeśli powyższy zrzut ekranu jest prawdziwy, musiało dojść do błędu, który spowodował przedwczesne wyświetlenie omawianej informacji. Obecnie w social mediach Call of Duty nie uświadczy się ani jednego komunikatu w tej sprawie, także rzeczywiście mogło tak być.

Warto zaznaczyć, że sam screenshot najpewniej pochodzi z wydania na PC, ponieważ nie widać na nim charakterystycznych elementów interfejsu powiązanych z przyciskami kontrolerów. Istnieje ewentualnie jeszcze inna możliwość – grający mógł podłączyć klawiaturę i myszkę do konsoli, a wtedy gra nie wyświetla wymienionych ikon. W związku z tym ciężko stwierdzić, której z platform mógłby dotyczyć darmowy okres z Vanguardem.

Jeśli jednak wydawca CoD-a miałby to ogłosić, stałoby się to na przestrzeni najbliższych dwóch dni. W końcu już wtedy gracze mieliby skorzystać z tego wydarzenia, sądząc po podanych datach.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie