Call of Duty Vanguard - żołnierz z karabinem w śniegu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Call of Duty: Vanguard może niebawem otrzymać długi darmowy weekend

Wahacie się jeszcze przed zakupem Call of Duty: Vanguard, a recenzje Wam nie wystarczają? Tak się składa, że jest spora szansa rychły darmowy okres z tą produkcją.

Na te informacje natrafił redditor o nicku poklane, który odnalazł na Twitterze poniższy wpis. Dołączono do niego screenshot z jednej z obecnych części gry, który przedstawia reklamę darmowego okresu z Call of Duty: Vanguard. Ten miałby trwać w dniach 18-22 listopada 2021 roku. Użytkownik Reddita sugeruje, że taki niespodziewany scenariusz mógłby być podyktowany dość słabą, jak na CoD-a, sprzedażą.

Jeśli powyższy zrzut ekranu jest prawdziwy, musiało dojść do błędu, który spowodował przedwczesne wyświetlenie omawianej informacji. Obecnie w social mediach Call of Duty nie uświadczy się ani jednego komunikatu w tej sprawie, także rzeczywiście mogło tak być.

Warto zaznaczyć, że sam screenshot najpewniej pochodzi z wydania na PC, ponieważ nie widać na nim charakterystycznych elementów interfejsu powiązanych z przyciskami kontrolerów. Istnieje ewentualnie jeszcze inna możliwość – grający mógł podłączyć klawiaturę i myszkę do konsoli, a wtedy gra nie wyświetla wymienionych ikon. W związku z tym ciężko stwierdzić, której z platform mógłby dotyczyć darmowy okres z Vanguardem.

Jeśli jednak wydawca CoD-a miałby to ogłosić, stałoby się to na przestrzeni najbliższych dwóch dni. W końcu już wtedy gracze mieliby skorzystać z tego wydarzenia, sądząc po podanych datach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%