Elden Ring - walka ze smokiem - PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Elden Ring wychodzi za kilka miesięcy, a gracze już znaleźli dziwny sposób na pokonanie smoka

Gry From Software słyną z tego, że pozwalają pokonywać bossów na wymyślne sposoby. Elden Ring nie jest wyjątkiem od tej reguły i osoby zaangażowane w zamknięte testy gry chwalą się swoimi nietypowymi osiągnięciami.

Jeden z graczy (patrząc na interfejs, najpewniej z Polski) udostępnił na forum Reddit filmik, w którym walczy ze smokiem. A raczej to smok walczy i to nie z graczem, a z grawitacją.

Professional_Ease765 postanowił pokonać wielkiego przeciwnika sposobem i zmusił go do lądowania na wysokiej skale. Następnie wywabił smoka tak, aby ten ześlizgnął się ze wzniesienia i umarł śmiercią tragiczną, a mianowicie spadł z kilku metrów. Jak na legendarną kreaturę, wyjątkowo mało wytrzymałe to smoczysko.

Takie sztuczki nie są zresztą obce fanom gier From Software. Wykorzystując błędy i niedoróbki gier da się pokonać wielu bossów w Demon’s Souls, Sekiro: Shadows Die Twice, Bloodborne i oczywiście serii Dark Souls. Naturalnie takie zmagania wymagają sporo szczęścia i odrobiny praktyki, ale pozwalają w dużej mierze na natychmiastowe pokonanie wroga, który masakruje nasze postacie paroma ciosami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%