Elden Ring wychodzi za kilka miesięcy, a gracze już znaleźli dziwny sposób na pokonanie smoka

Elden Ring - walka ze smokiem - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gry From Software słyną z tego, że pozwalają pokonywać bossów na wymyślne sposoby. Elden Ring nie jest wyjątkiem od tej reguły i osoby zaangażowane w zamknięte testy gry chwalą się swoimi nietypowymi osiągnięciami.

Jeden z graczy (patrząc na interfejs, najpewniej z Polski) udostępnił na forum Reddit filmik, w którym walczy ze smokiem. A raczej to smok walczy i to nie z graczem, a z grawitacją.

Professional_Ease765 postanowił pokonać wielkiego przeciwnika sposobem i zmusił go do lądowania na wysokiej skale. Następnie wywabił smoka tak, aby ten ześlizgnął się ze wzniesienia i umarł śmiercią tragiczną, a mianowicie spadł z kilku metrów. Jak na legendarną kreaturę, wyjątkowo mało wytrzymałe to smoczysko.

Takie sztuczki nie są zresztą obce fanom gier From Software. Wykorzystując błędy i niedoróbki gier da się pokonać wielu bossów w Demon’s Souls, Sekiro: Shadows Die Twice, Bloodborne i oczywiście serii Dark Souls. Naturalnie takie zmagania wymagają sporo szczęścia i odrobiny praktyki, ale pozwalają w dużej mierze na natychmiastowe pokonanie wroga, który masakruje nasze postacie paroma ciosami.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie