Ciekawostka w GTA The Trilogy The Definitive Edition sprawia, że puchną głowy. Dosłownie

GTA The Trilogy The Definitive Edition - ogromna głowa po wpisaniu Konami Code
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Konami Code, który został stworzony jako pomoc deweloperska, dziś jest jednym z najpopularniejszych easter eggów w grach wideo. Nie mogło go zabraknąć w GTA The Trilogy The Definitive Edition, a nawet działa w każdej z trzech produkcji składanki.

Kojarzycie może słynną kombinację klawiszy „góra, góra, dół, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, B, A”? To właśnie Konami Code, który pierwotnie został stworzony na potrzeby produkcji Gradius z 1986 roku. Ta sekwencja znalazła też zastosowanie w GTA The Trilogy The Definitive Edition. Wystarczy ją wpisać, a następnie głowy postaci urosną do ogromnych rozmiarów.

Uszczypliwi gracze powiedzą, że teraz przerośnięte pomieszczenia, na które można natrafić w odświeżonej trylogii, idealnie pasują do tych nienaturalnie dużych głów. Aż szkoda, że na powyższym nagraniu nie porównano, czy CJ rzeczywiście zmieści się dalej w progu gigantycznych drzwi.

Co jak co, ale trafienie headshota po włączeniu tego cheata staje się o wiele łatwiejsze. Nie zdziwię się, jeśli wiele osób będzie go wykorzystywać dla ułatwienia niektórych potyczek. Uwaga – graczowi również powiększa się rozmiar czaszki, dlatego on sam powinien być częściej trafiany przez wrogów. Niby oszustwo, a tak naprawdę obusieczna broń, choć wszystko i tak zależy od AI przeciwników.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie