God of War spotkał się z The Last of Us. Zobaczcie, jak Kratos wychowuje Ellie

The Last of Us x God of War - Ellie i Kratos w lesie
PS4 PS5

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam czasem sobie pogdybać, jakby mogły wyglądać losy postaci z różnych uniwersum, gdyby na siebie wpadły. Ktoś wpadł właśnie na taki pomysł i złączył ze sobą świat z The Last of Us oraz z God of War.

Autorem poniższych prac jest DoomsdayDave, który sam siebie nazywa entuzjastą programów Daz3d i Photoshopa. Jak widać, artysta należy również do niezwykle utalentowanych ludzi, ponieważ jego prace prezentują się fenomenalnie. Rzućcie okiem na garść jego ostatnich dzieł, które zostały udostępnione na jego profilu na Instagramie. W obu oknach znajdziecie z prawej strony strzałki, aby przejść do kolejnych grafik.

W pierwszym poście udostępniono rendery przedstawiajace Kratosa i nieco młodszą Ellie, która najwidoczniej dopiero co zaczyna pobierać nauki od swojego większego kolegi. Muszę przyznać, że autor tych prac perfekcyjnie oddał charakter Boga Wojny, co widać w jego mimice podczas walki.

Na kolejnych kadrach nie uświadczymy już Kratosa, aczkolwiek Ellie świetnie go zastępuje. Widać, że wiedza wpojona przez głównego bohatera God of War się nie zmarnowała, ponieważ dziewczyna świetnie sobie radzi z rozkrajaniem grzybiarzy. Wydawać się może, że odziedziczyła ona poza broniami także wściekłość po swoim nowym „ojcu”.

Co jak co, ale takie fanowskie pomysły niejeden raz sprawdziły się niesamowicie. Poza powyższym przykładem, wspominam dobrze też jedną z sesji zdjęciowych z cosplay’em łączącym ze sobą świat Cyberpunka 2077 i ten przedstawiony w Wiedźminie 3. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie