gta the trilogy the definitive edition gta vice city

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze naprawiają GTA The Trilogy The Definitive Edition. Koniec z oślepiającym deszczem

GTA The Trilogy The Definitive Edition zadebiutowało i zebrało niezbyt przychylne recenzje. Gra ma masę problemów, a niektóre decyzje twórców mocno dają się graczom we znaki.

Jednym z najdziwniejszych błędów deweloperów jest to, jak stworzono deszcz. Jego krople są ogromne i mocno utrudniają widoczność. Co więcej, momentami szybka jazda samochodem jest wręcz niemożliwa, ponieważ deszcz zasłania sporą część ekranu.

Gracze dość szybko zabrali się za poprawę gry. Jeden z użytkowników podzielił się swoim modem na forum Reddit. Dzięki zmianie, deszcz staje się ledwo widoczny i gra wygląda bardziej przejrzyście. Na premierę modyfikacji musimy jednak poczekać, bowiem moder wciąż pracuje nad pozbyciem się śladów deszczu z powierzchni mapy.

Powyższy efekt najpewniej udało się uzyskać dzięki zmniejszeniu krycia kropli deszczu. W efekcie są one prawie przezroczyste i nie utrudniają rozgrywki. Choć nie jest to idealne rozwiązanie, zdecydowanie pomoże w swobodnej grze.

Oczywiście chyba każdy by wolał, aby sami twórcy wprowadzili niezbędne poprawki. Niedawno potwierdzono, że aktualizacje już są w drodze. Miejmy nadzieję, że rozwiążą one choć część największych problemów GTA The Trilogy The Definitive Edition.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%