Dying Light 2 w prawdziwym życiu. Zobaczcie efektowny materiał z parkourem i potworami

Dying Light 2 - film inspirowany grą
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

We wrześniu potwierdzono, że Dying Light 2 ukaże się z opóźnieniem. Techland nie zwalnia jednak z kampanią marketingową i pojawił się kolejny materiał promujący grę. Tym razem to nie zwykły zwiastun czy rozgrywka.

Grupa profesjonalnych zawodników parkouru, STORROR, opublikowała film stworzony we współpracy z Techlandem. Choć biegania i skakania po dachach jest tu dużo, nie jest to jedyny element materiału. W jego trakcie możemy też ujrzeć pościg z zarażonymi w roli oprawców, a także bliskie spotkanie z pewnym bardzo niesympatycznym stworem.

Powyższy film robi spore wrażenie. Świetnie oddaje klimat gry, a przy tym realizacja nie pozostawia sporo do życzenia. STORROR świetnie wywiązało się z zadania i chętnie ujrzałbym inne, podobne produkcje. Techland wiedział, kogo wybrać do współpracy.

Jeśli poszukujecie innych ciekawych materiałów z nowej gry Techlandu, niedawno rozpoczęła się seria krótkich opowiadań publikowanych w formie audio. Pierwszy odcinek znajdziecie w tym miejscu.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego 2022 roku. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Dodatkowo gra otrzyma wersję na Nintendo Switch, która zadziała dzięki rozgrywce w chmurze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie