Dying Light 2 - film inspirowany grą

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 w prawdziwym życiu. Zobaczcie efektowny materiał z parkourem i potworami

We wrześniu potwierdzono, że Dying Light 2 ukaże się z opóźnieniem. Techland nie zwalnia jednak z kampanią marketingową i pojawił się kolejny materiał promujący grę. Tym razem to nie zwykły zwiastun czy rozgrywka.

Grupa profesjonalnych zawodników parkouru, STORROR, opublikowała film stworzony we współpracy z Techlandem. Choć biegania i skakania po dachach jest tu dużo, nie jest to jedyny element materiału. W jego trakcie możemy też ujrzeć pościg z zarażonymi w roli oprawców, a także bliskie spotkanie z pewnym bardzo niesympatycznym stworem.

Powyższy film robi spore wrażenie. Świetnie oddaje klimat gry, a przy tym realizacja nie pozostawia sporo do życzenia. STORROR świetnie wywiązało się z zadania i chętnie ujrzałbym inne, podobne produkcje. Techland wiedział, kogo wybrać do współpracy.

Jeśli poszukujecie innych ciekawych materiałów z nowej gry Techlandu, niedawno rozpoczęła się seria krótkich opowiadań publikowanych w formie audio. Pierwszy odcinek znajdziecie w tym miejscu.

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego 2022 roku. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Dodatkowo gra otrzyma wersję na Nintendo Switch, która zadziała dzięki rozgrywce w chmurze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%