Nowa aktualizacja PS Remote Play ze wsparciem dla DualSense i innymi nowościami

Nowa aktualizacja PS Remote Play ze wsparciem dla DualSense i innymi nowościami
Mobile PC PS4 PS5

PS Remote Play doczekało się kolejnej aktualizacji. Sony cały czas ulepsza usługę transmitowania gier na dowolne urządzenie.

Remote Play od PlayStation doczekało się kolejnych nowości.

PS Plus Remote Play – nowa aktualizacja

Korzystacie z funkcji PlayStation, dzięki której możliwe staje się obcowanie z grami od Sony na dowolnym urządzeniu? Firma chce zagwarantować, że gracze mogą korzystać z jak najbardziej rozwiniętej usługi.

Właśnie dlatego pojawiła się kolejna aktualizacja. W krótkim poście na Twitterze PlayStation wyjaśnia, że najnowsza łatka dotyczy przede wszystkim wszelkich urządzeń opartych na systemie Android 12. Chodzi tu nie tylko o smartfony, ale także choćby tablety.

Firma podkreśla, że od teraz urządzenia te doczekały się wsparcia nie tylko najnowszego kontrolera DualSense, ale także wielu różnych funkcji DualShock 4. Mowa tu o takich rzeczach jak dotykowy ekran czy wskaźnik naładowania baterii.

Nowa aktualizacja PS Remote Play dla użytkowników systemu Android 12 umożliwia parowanie z kontrolerem bezprzewodowym DualSense, a także dodaje nowe funkcje DualShock 4, w tym touchpad, czujnik ruchu, drgania i wskaźnik baterii.

PlayStation na Twitterze

Dzięki temu odpalanie dowolnych gier z PS4 lub PS5 dzięki Remote Play powinno stać się dużo wygodniejsze. Pozostaje nam czekać na dalsze rozwijanie tej usługi.

Dzięki Grze Zdalnej od PlayStation możemy zagrać w dowolną grę z naszej konsoli PS4 lub PS5. Wystarczy odpalić aplikację i transmitować daną pozycję na inne urządzenie. Oczywiście potrzebujemy do tego stosownej konsoli, kontrolera, gry, a także innego, docelowego urządzenia (no i nie zapominajmy o szybkim internecie). Dzięki temu możemy cieszyć się God of War na tablecie, smartfonie, komputerze PC czy nawet innej konsoli, pod warunkiem zalogowania się na nasze konto.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie