Far Cry 6 - Vaas

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Recenzje Far Cry 6 Vaas: Insanity. Jak wypada pierwsze DLC do gry?

Far Cry 6 otrzymało właśnie swój pierwszy dodatek. W sieci pojawiają się też pierwsze recenzje Vaas: Insanity i napawają optymizmem.

Vaas: Insanity wprowadza do FC6 elementy gry roguelike. DLC zbiera pozytywne oceny i niektóre noty są bardzo wysokie. Znalazło się też miejsce na powody do narzekań.

Oto wybrane oceny Far Cry 6 Vaas: Insanity:

  • ButWhyTho – 9/10
  • GodisaGeek – 9/10
  • GamingNexus – 8/10
  • PCInvasion – 7.5/10
  • Everyeye – 6.7/10

Recenzenci chwalą DLC za nowy, świeży dla serii Far Cry pomysł na rozgrywkę. Rozszerzenie oferuje wciągającą zabawę i nie nudzi. Dodatkowo ciepło przyjęta została historia i sam fakt, że Vaas powrócił we własnym dodatku.

Niestety, Vaas: Insanity ma problem z wyższymi poziomami trudności. Rozgrywka czasem rzekomo staje się aż zbyt wymagająca i potrafi mocno frustrować. Stopień trudności gry jest jednak kwestią subiektywną, więc jeśli lubicie wyzwania, może nie będzie to dla Was problemem.

Ubisoft dostarczyło więc całkiem solidne DLC. Jeśli mało Wam Far Cry 6 i chcecie pograć jeszcze dłużej, a przy okazji macie Season Pass, być może warto zainteresować się tym dodatkiem.

Materiał z rozgrywki z rozszerzenia znajdziecie w tym artykule. Vaas: Insanity jest dostępne już od dziś na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%