Dying Light 2 - zrzut ekranu z walki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zobaczcie nowe gameplay’e z Dying Light 2. Twórcy odrobili zadanie domowe

Dziś do sieci trafiło sporo materiałów wideo z rozgrywki z wyczekiwanego Dying Light 2: Stay Human. Zobaczcie, jak prezentuje się gra w wydaniu na PC. Nie zabrakło pierwszych spojrzeń na nowe mechaniki, w tym latania na specjalnych lotniach.

Od ostatniej publikacji jakiegokolwiek gameplay’u z DL2 minęło trochę czasu. Na szczęście ten okres wyczekiwania niesamowicie się opłacał, ponieważ dziś wiele zagranicznych redakcji udostępniło w sieci filmiki obfite w nowe ujęcia na silniku gry. Szczególnie przykuły moją uwagę różne designy otoczenia, których znacznie brakowało mi w pierwszej odsłonie cyklu. Rzućcie okiem na poniższe znaleziska:

Warto zaznaczyć, że powyższe ujęcia zostały zgrane z wersji uruchomionej na PC. Jednak redaktor Game Informera podzielił się, że podczas testów przygotowane były także stanowiska z PS4 Pro, na którym według niego Dying Light 2 działało bardzo dobrze.

Cieszę się, że na YouTube wylądowały także fragmenty, gdzie można w akcji zobaczyć Lawan, której użyczyła twarzy znana aktorka – Rosario Dawson. Muszę przyznać, że jej dość agresywny charakter przypadł mi do gustu po zobaczeniu tych kilku chwil z nią. Byłem nieco sceptycznie nastawiony do jej konceptu, jednakże teraz sądzę, że twórcy zdecydowanie wiedzą, co robią.

Premiera Dying Light 2: Stay Human odbędzie się 4 lutego 2022 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S, a także w formie streamingu z chmury na Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%