Call of Duty Vanguard - Sergeant Richard Webb - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

25 w fragów w 33 sekundy. Po tym wyczynie twórcy CoD-a wprowadzają „strzelbowe egzorcyzmy”

Pewien gracz dokonał masowej masakry przy użyciu shotguna w Call of Duty: Vanguard. Po udostępnieniu nagrania z jego dokonaniem twórcy gry postanowili dokonać „egzorcyzmu” na tym typie broni, aby znacząco go osłabić.

Nie może przecież być tak, że chcecie się zrelaksować podczas chwili spokoju w lubianej przez Was grze, a dosłownie jeden gracz lata ze strzelbą i w ponad pół minuty zabija 25 swoich przeciwników. Ani z tego frajdy nie ma, a przyjemnie na pewno też nie jest. Trzeba jednak przyznać, że wideo z tego wydarzenia ogląda się niesamowicie dobrze.

Musimy dokonać strzelbowego egzorcyzmu.

– piszą twórcy CoD: Vanguard na Twitterze

Cóż, prawdą jest, że nawet mając zamknięte testy, ciężko jest czasem zbalansować rozgrywkę, a niektóre problemy mety danej produkcji wychodzą dopiero „w praniu”. Najwidoczniej tak i w tym przypadku musiało być, bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś świadomie wprowadził do Call of Duty: Vanguard tak silną broń.

Jest też druga strona medalu, ponieważ w arsenale można natrafić na przypadki przedmiotów, które wymagają wzmocnienia. W tej odsłonie tarcze balistyczne borykają się z dość sporym problemem, ponieważ w określonych przypadkach wcale nie zakrywają czubka głowy. To pozwala łatwo dokonać fraga na żołnierzach, którzy z niej korzystają. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%