25 w fragów w 33 sekundy. Po tym wyczynie twórcy CoD-a wprowadzają “strzelbowe egzorcyzmy”

Call of Duty Vanguard - Sergeant Richard Webb - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien gracz dokonał masowej masakry przy użyciu shotguna w Call of Duty: Vanguard. Po udostępnieniu nagrania z jego dokonaniem twórcy gry postanowili dokonać “egzorcyzmu” na tym typie broni, aby znacząco go osłabić.

Nie może przecież być tak, że chcecie się zrelaksować podczas chwili spokoju w lubianej przez Was grze, a dosłownie jeden gracz lata ze strzelbą i w ponad pół minuty zabija 25 swoich przeciwników. Ani z tego frajdy nie ma, a przyjemnie na pewno też nie jest. Trzeba jednak przyznać, że wideo z tego wydarzenia ogląda się niesamowicie dobrze.

Musimy dokonać strzelbowego egzorcyzmu.

– piszą twórcy CoD: Vanguard na Twitterze

Cóż, prawdą jest, że nawet mając zamknięte testy, ciężko jest czasem zbalansować rozgrywkę, a niektóre problemy mety danej produkcji wychodzą dopiero “w praniu”. Najwidoczniej tak i w tym przypadku musiało być, bo ciężko mi uwierzyć, że ktoś świadomie wprowadził do Call of Duty: Vanguard tak silną broń.

Jest też druga strona medalu, ponieważ w arsenale można natrafić na przypadki przedmiotów, które wymagają wzmocnienia. W tej odsłonie tarcze balistyczne borykają się z dość sporym problemem, ponieważ w określonych przypadkach wcale nie zakrywają czubka głowy. To pozwala łatwo dokonać fraga na żołnierzach, którzy z niej korzystają. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie