Chcecie wycięte utwory z Vice City w GTA The Trilogy The Definitive Edition? Jest już na to mod

GTA The Trilogy The Definitive Edition trafiło na Steam i nie jest dobrze
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Gdzie deweloperzy nie mogą… Najnowsza modyfikacja do GTA The Trilogy The Definitive Edition przywraca ukochane przez fanów utwory z Vice City.

Jeżeli również poczuliście się zawiedzeni nieobecnością wielu klasycznych piosenek z Vice City – mamy coś dla Was.

Oryginalna muzyka z Vice City w GTA The Trilogy The Definitive Edition

Zapewne niedługo zacznę budzić się w nocy, zlany potem, mając w głowie flashbacki z odświeżonego GTA The Trilogy. Przecież te wszystkie bugite drzwiten deszcz… to nieludzkie. To przerażające. To… coś, na co może kiedyś poradzą fani. Póki co zajęli się oni jednak przywróceniem do Vice City całej listy utworów z oryginału. Jak zapewne już wiecie – GTA po liftingu nie ma wielu ukochanych piosenek ze względu na problemy z wygasłą licencją.

Co zaskakujące, w plikach kolekcji znaleziono wszystkie utwory, nawet te, których już tu nie powinno być. Zostały one po prostu zablokowane przez deweloperów. Ze względu na to i szereg innych problemów, “pecetowa” wersja GTA The Trilogy została wycofana, aby usunąć wszystko to, co nie powinno się w niej znaleźć. Fani jednak radzą sobie doskonale sami, gdyż już teraz powstał świetny mod dla entuzjastów Vice City.

“Full Radio Restoration” przywraca do remastera GTA Vice City wszystkie utwory, których w nim zabrakło. Twórcy moda dumnie chwalą się, że udało się już umieścić w grze każdą piosenkę. Kolejne wersje przedstawią nam dodatkową muzykę z Vice City Stories wydanego oryginalnie na PS2 i PSP.

Mod pobierzecie z tego linku, jednak na Waszym miejscu spieszyłbym się. Wydaje mi się, że licencyjne problemy mogą skłonić Rockstar do wycofania wspomnianego moda. To, rzecz jasna, tylko moje domysły.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie