TOP 5 darmowych gier wieloosobowych - Call of Duty Warzone

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oszuści z Call of Duty, macie problem. Activision zapowiada bardzo bolesne kary

Niedawno zapowiedziano nowe zabezpieczenie anti-cheat, które będzie chronić serię Call of Duty przed oszustami. Activision podjęło też inne kroki w celu ochrony swoich hitów.

Potwierdzono, że rozszerzono zakres wręczania banów. Od teraz mogą one dotyczyć wszystkich kont, z których oszust korzysta na swoim komputerze. Blokadę będzie można też wyrwać za próbę ukrycia swojej tożsamości lub utrudnianie identyfikacji swojego komputera lub konsoli.

Wprowadziliśmy zmiany w naszych zasadach bezpieczeństwa dla CoD: Vanguard. Ekstremalne lub powtarzające się naruszenia zasad bezpieczeństwa – takie jak oszukiwanie w grze – mogą skutkować trwałym zawieszeniem wszystkich kont. Dodatkowo, wszelkie próby ukrycia, zamaskowania lub zatajenia tożsamości użytkownika lub tożsamości jego urządzeń sprzętowych mogą również skutkować trwałym zawieszeniem konta.

– czytamy we wpisie na blogu Activision

Cheaterów zaboli jednak najbardziej inna nowość w regulaminie. Oszuści mogą teraz otrzymać bana na wszystkie odsłony serii: w tym te, które się jeszcze nie ukazały. Activision chyba się wkurzyło.

Stałe zawieszenie za naruszenia bezpieczeństwa może teraz dotyczyć całej serii, włączając w to CoD: Vanguard, jak również wszystkie przeszłe, obecne i przyszłe tytuły z serii Call of Duty.

Zmiany nie są niczym dziwnym, wszak seria Call of Duty ma problem z oszustami już od wielu lat. Dobrze, że wydawca gry wciąż nie daje za wygraną.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%