Car Detailing Simulator - czerwony samochód w garażu - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Car Detailing Simulator otrzymało darmowy prolog. To polska gra o odnawianiu samochodów

Marzyliście może kiedyś, aby zawodowo lub hobbystycznie ulepszać samochody? Tak się składa, że macie taką okazję dzięki polskiemu Car Detailing Simulator.

Za tę produkcję odpowiada GameFromatic wraz z Games Incubatorem we współpracy ze słynną polską firmą PlayWay. Dzięki łączonej inicjatywie powstał kawał nieźle zapowiadającej się produkcji. Twórcy pomyśleli o wielu aktywnościach, z których skorzystają gracze, aby nadać drugie życie wielu zabytkowym pojazdom. Nie zabraknie czyszczenia, malowania, a także uwieczniania skończonej roboty dzięki specjalnemu trybowi fotograficznemu.

Z Car Detailing Simulator będziesz odkrywał zagubione fragmenty historii motoryzacji w opuszczonym magazynie pełnym zapomnianych zabytkowych samochodów, by następnie zabrać je do garażu i przywrócić im dawną świetność! Wypoleruj lakier, wyczyść wnętrze i szukaj zaginionych skarbów!

– piszą twórcy na łamach karty swojego produktu

Ciężko stwierdzić, kiedy dokładnie CDS zostanie wydane. Według obecnie udostępnionych na Steamie informacji etap prac ma status „prawie skończone”. Na szczęście od wczoraj można nacieszyć się prologiem, który został udostępniony za darmo. Link do niego znajdziecie w tym miejscu.

To jak? Planujecie zabrać do swojego garażu jakąś brykę, by później zamienić ją w dzieło sztuki?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%