Zespół tworzący Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka szuka głosów do polskiego dubbingu

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka - Ciri rozmawia z kobietą - PG
PC

Grupa odpowiedzialna za tworzenie fanowskiego dodatku Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka podzieliła się niedawno świetną wieścią dla rodzimych graczy. Każdy z Was może użyczyć swojego głosu, by wesprzeć projekt.

Choć wcześniej PBW oferowało jedynie polskie napisy, od 6 miesięcy rozwijane są prace nad stworzeniem także polskiej lokalizacji. Jak cały projekt, jest to inicjatywa od fanów dla fanów, co idealnie pokrywa się z najnowszymi wieściami prosto od twórców.

Przed nami jeszcze sporo pracy, daty premiery nie sposób określić, ale jesteśmy na takim etapie, że postanowiliśmy się tą informacją z Wami podzielić. Jak i tą, że jeszcze kilka ról czeka na zdolnych aktorów z dobrym mikrofonem. (…)

(…) wciąż nie mamy kompletu ról. Szukamy przede wszystkim ról męskich, więc jeśli czułbyś się na siłach, by udźwignąć rolę Regisa, Letho lub Eredina, zachęcamy do kontaktu! Warunkiem bezwzględnym jest posiadanie dobrej jakości mikrofonu.

– piszą twórcy Pożegnania Białego Wilka na Facebooku

Jeśli jesteście zainteresowani ewentualną współpracą z autorami tego moda, skontaktujcie się z nimi na adres mailowy CREATIVEELER@GMAIL.COM. Jak widać, jest jeszcze kilka ról do obsadzenia, a być może to właśnie Wy, a w zasadzie Wasze głosy, trafią do tego moda tworzonego z myślą o Wiedźminie 2.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie