Promocje dnia – oferty na Xbox Series X, Immortals Fenyx Rising taniej i Acer Nitro 5 za 4199 zł

promocje dnia 16 listopada
PC PS4 PS5

Witamy serdecznie w dzisiejszych “promocjach dnia”. Mamy dla Was szereg ciekawych ofert, zarówno na gry, jak i sprzęt gamingowy oraz, rzecz jasna, konsolę. Tym razem padło na Xbox Series X.

Taniej dziś zakupicie różnego rodzaju rzeczy – laptop dla gracza, świetną grę od Ubisoftu oraz XSX.

Xbox Series X w polskich sklepach

Dziś nasz dział “Promocje” zebrał dla Was najciekawsze oferty na XSX. Sprzęt od Microsoftu wydaje się atrakcyjny zwłaszcza dlatego, że dopiero co wydano Forzę Horizon 5, a na horyzoncie coraz widoczniej dostrzegamy Halo Infinite.

Immortals Fenyx Rising na różne platformy od 49,99 zł

Jak widzicie powyżej – całkiem niezła mitologiczna pozycja od Ubisoftu utrzymana w klimacie Zelda: Breath of the Wild jest aktualnie na promocji. Dzięki temu wersję na PC, Nintendo Switch lub PS4 zakupicie taniej.

Acer Nitro 5 w niezłej cenie

Ze specjalnym kodem możecie zapatrzeć się w naprawdę dobry gamingowy sprzęt od Acera. Laptop ma 16GB RAM i kartę graficzną RTX 3050 na pokładzie. Pamiętajcie jednak, że kolejne sztuki znikają jak ciepłe bułeczki!

To jednak nie wszystko. Oprócz tego mamy dla Was Allegro Smart taniej, kolekcjonerkę Elden Ring i wiele innych ciekawych ofert!

To by było tyle na dzisiaj. Pamiętajcie jednak o regularnym zaglądaniu do naszego działu “Promocje“!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie