żołnierz z Battlefield 2042, kontroler DualShock 4, czarnowłosy Geralt z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – opóźniony Battlefield 2042, konsolowe problemy po aktualizacjach i czarnowłosy Geralt

Battlefield 2042 jednak nie ukaże się w październiku 2021 roku. Nowa data wydania nie jest jednak bardzo odległa. To jednak nie wszystkie gorące wiadomości z dzisiaj.

Konsole PS4 i Nintendo Switch otrzymały nowe aktualizacje. Co ciekawe, oba sprzęty zmagają się z problemami po ich instalacji. Sprawa dotyczy odpowiednio braku możliwości wejścia do PS Store oraz stabilności połączenia Joy Conów przy korzystaniu ze słuchawek Bluetooth.

Pozostając w temacie błędów, ale już tych nieco zabawniejszych, jeden z graczy w Wiedźmin 3: Dziki Gon zastał alter ego Geralta z Rivii. To tylko kilka najważniejszych newsów ze świata gamingu, a poniżej znajdziecie całą resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się