Guardians of the Galaxy - Star Lord ze spluwami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Świetna informacja dla graczy czekających na Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy zadebiutuje zgodnie z pierwotnym terminem premiery. Deweloperzy potwierdzili, że projekt osiągnął istotny kamień milowy.

Chodzi konkretnie o fakt, że gra jest w złocie. Oznacza to, że wszystkie podstawowe prace nad tytułem dobiegły końca i twórcom pozostały już ostatnie, drobne szlify. Gra powoli rusza do tłoczni płyt, skąd trafi do sklepów, a potem do graczy. Jeśli czekacie na Marvel’s Guardians of the Galaxy, możecie w spokoju wyglądać premiery.

Debiut tej produkcji jest zaplanowany na 26 października bieżącego roku. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Zagramy więc na praktycznie każdej z najważniejszych platform.

Przypomnijmy, że niedawno do sieci wyciekł rozmiar gry oraz termin pre-loadu. Grę pobierzemy nieco wcześniej i na całe szczęście nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca na dysku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się