FIFA 22 - piłkarze cieszą się - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

FIFA 22 bez komentarza Dariusza Szpakowskiego. Co ze Stadionem Narodowym?

Ostatnie plotki potwierdziły się. W polskiej wersji językowej gry FIFA 22 nie usłyszymy już Dariusza Szpakowskiego. Mężczyzna przez 15 lat udzielał swojego głosu w tym piłkarskim cyklu.

Zastąpi go nie kto inny jak sam Tomasz Smokowski. Pod poniższym filmem, który jest oficjalnym ogłoszeniem debiutu jego głosu w cyklu FIFA, nie brakuje pozytywnych reakcji na tę wiadomość. Posłuchajcie sami, jak brzmią próbki jego umiejętności. Jedno jest pewne – będzie sporo emocji!

Warto zwrócić uwagę na jeden ważny szczegół. Smokowski w około 10-tej sekundzie nagrania mówi „Proszę państwa, witamy na biało-czerwonym Stadionie Narodowym”. W związku z tym jest to już w zasadzie pewne, że piłkarze w FIFA 22 będą mogli przebiec się po warszawskiej murawie. Bez wątpienia jest to bardzo miłe zaskoczenie, które doceni wielu rodaków.

FIFA 22 - Stadion Narodowy Warszawa - PG
Źródło: Wikipedia

[AKTUALIZACJA]

Jak zauważył jeden z naszych Czytelników, w oficjalnym spisie stadionów w FIFA 22 PGE Narodowy nie znajduje się. Wielka szkoda, aczkolwiek w takim przypadku niezwykle dziwi fakt wspomnianej kwestii Smokowskiego. Nie zaskoczy mnie sytuacja, jeśli komentator nagrał ten tekst do ewentualnej, przyszłej aktualizacji gry, która takowy obiekt by dodała do gry.

[Dalsza część artykułu sprzed aktualizacji]

Być może ominął Was mój ostatni artykuł na temat omawianej w tekście gry. Okazuje się, że produkcja znacząco zyska na konsoli PS5. Twórcy postanowili zaimplementować kilka dodatkowych rozwiązań, które jest w stanie zaoferować tylko i wyłącznie next-genowy sprzęt Sony. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się