Gry wideo - Death Stranding - bobas z gry trzymany w kapsule w rękach głównego bohatera, wokół deszcz banknotów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wszystkie gry i dodatki z Eneba -14% taniej. Kod rabatowy limitowany czasowo

Każdy gracz posiada listę tytułów do kupienia. Oto świetna okazja, by nieco ją pomniejszyć. Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, z którym zakupicie o wiele taniej gry wideo i dodatki do nich.

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego, zaoszczędzicie przy zakupie aż 14%. Warto wspomnieć, że promocja obejmuje w zasadzie wszystkie pozycje w ofercie Eneba, dlatego tym bardziej warto się nią zainteresować.

Kod promocyjny PLANETAG914 jest ważny do 16. września 2021 roku, do godziny 10:00.

Uwaga, kod zadziała tylko po wejściu do sklepu z poniższego linku i jest przeznaczony wyłącznie dla czytelników PlanetaGracza.pl. W przypadku, gdy skorzystanie z promocji nie będzie możliwe, spróbujcie w trybie incognito lub skasujcie pliki cookies.

Poniżej znajdziecie kilka wybranych przez nas produkcji, którymi zdecydowanie warto się zainteresować, szczególnie z naszą promocją. Ważne – ceny mogą minimalnie się różnić ze względu na wahania kursu Euro. Mimo to, powinna to być maksymalnie różnica kilkudziesięciu groszy.

Gry PC w promocji – wybrane tytuły z Eneba:

Jeśli często kupujecie gry wideo, DLC do nich, sprzęty elektroniczne i nie tylko, na pewno dobrym pomysłem jest sprawdzanie Działu Promocji. Codziennie znajdziecie tam najlepsze oferty, które często pozwolą Wam sporo zaoszczędzić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się