Wszystkie gry i dodatki z Eneba -14% taniej. Kod rabatowy limitowany czasowo

Gry wideo - Death Stranding - bobas z gry trzymany w kapsule w rękach głównego bohatera, wokół deszcz banknotów
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Każdy gracz posiada listę tytułów do kupienia. Oto świetna okazja, by nieco ją pomniejszyć. Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, z którym zakupicie o wiele taniej gry wideo i dodatki do nich.

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego, zaoszczędzicie przy zakupie aż 14%. Warto wspomnieć, że promocja obejmuje w zasadzie wszystkie pozycje w ofercie Eneba, dlatego tym bardziej warto się nią zainteresować.

Kod promocyjny PLANETAG914 jest ważny do 16. września 2021 roku, do godziny 10:00.

Uwaga, kod zadziała tylko po wejściu do sklepu z poniższego linku i jest przeznaczony wyłącznie dla czytelników PlanetaGracza.pl. W przypadku, gdy skorzystanie z promocji nie będzie możliwe, spróbujcie w trybie incognito lub skasujcie pliki cookies.

Poniżej znajdziecie kilka wybranych przez nas produkcji, którymi zdecydowanie warto się zainteresować, szczególnie z naszą promocją. Ważne – ceny mogą minimalnie się różnić ze względu na wahania kursu Euro. Mimo to, powinna to być maksymalnie różnica kilkudziesięciu groszy.

Gry PC w promocji – wybrane tytuły z Eneba:

Jeśli często kupujecie gry wideo, DLC do nich, sprzęty elektroniczne i nie tylko, na pewno dobrym pomysłem jest sprawdzanie Działu Promocji. Codziennie znajdziecie tam najlepsze oferty, które często pozwolą Wam sporo zaoszczędzić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie