PS5 - zdjęcie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation pokazuje, jak zainstalować dysk SSD M.2 w PS5

Sony właśnie wprowadza wyczekiwaną funkcję do PS5. Po długim oczekiwaniu, nareszcie zwiększymy maksymalną pojemność dysków naszych konsol.

Wsparcie dodatkowych dysków SSD M.2 trafi na PlayStation 5 z najnowszym patchem oprogramowania, o którym przeczytacie tutaj.

Wprowadzenie takiej funkcji to jednak pewna odpowiedzialność i Sony zdaje sobie z niej sprawę. W sieci opublikowano materiał, w którym pracownik Sony bardzo dokładnie pokazuje, jak zamontować dodatkowy dysk SSD M.2 w swojej konsoli. Wideo trwa niecałe 5 minut.

Materiał przyzwoicie pokazuje montaż oraz dobrze tłumaczy, jak się do niego przygotować. Trzeba też przyznać, że proces nie jest ani trochę skomplikowany i jeśli macie trochę wprawy, montaż dysku nie powinien Wam zająć więcej, niż dziesięć minut. Całe szczęście, bo w przypadku konsol, takie operacje zawsze powinny być dość proste.

A jeśli nie mieliście nigdy styczności z takimi montażami, również możecie spać spokojnie. Zamontowanie drugiego SSD M.2 w naszym PS5 nie wymaga od nas rozkręcania całej konsoli czy innych, skomplikowanych czynności. Proces jest bardzo przystępny.

O wymaganej specyfikacji dysków SSD M.2 do PlayStation 5 przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się