PlayStation Studios logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe studio PlayStation, szykuje kolejne gry i dzieli się wstępnymi szczegółami

Będące nowym nabytkiem PlayStation studio Firesprite zbiera siły na kolejne projekty. Deweloperzy dzielą się świeżymi wieściami.

Aktualnie w zespole Firesprite pracuje 250 osób, a liczba ta może wkrótce wzrosnąć do prawie 300 deweloperów. Studio prowadzi rekrutację i jeśli znajdzie odpowiednią liczbę chętnych, znacznie się zwiększy.

Co więcej, poznaliśmy kolejne szczegóły jednej z nowych gier studia. Poniżej znajdziecie opis wybranego stanowiska ze strony Firesprite.

Ten ogromny, bardzo ambitny projekt przenosi atmosferę, opowiadanie historii, sprawczość gracza i narrację na przełomowe terytorium technologii sprzętowych nowej generacji.
Ten projekt ma ambicje AAA i kładzie duży nacisk na sztukę, animację i tworzenie unikalnych postaci, które przeniosą bytność gracza i jego immersję na nowy poziom.

– czytamy na stronie Firesprite

Plotki mówią, że Firesprite pracuje nad VR-ową grą w świecie Horizona. To jednak tylko plotki i nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy studio faktycznie przygotowuje coś w ramach swojej własnej marki, czy pracuje nad IP od PlayStation. Zapowiedzi mogą być też bardzo odległe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się