potwór z 4 rękami z gry Back 4 Blood

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zwiastun Back 4 Blood pokazuje dość kiczowatą, ale chyba całkiem zabawną kampanię

W sieci pojawił się nowy zwiastun fabularny gry Back 4 Blood. Tym razem skupia się ona na historii świata przedstawionego w produkcji.

Fabuła opowiada o świecie, który został opanowany przez żądne krwi zombiaki. Na zwiastunie pokazano powód wybuchu apokalipsy zombie, którym okazuje się być mały, ale groźnie wyglądający robak. Niewielkie stworzonko doprowadziło do praktycznie całkowitego złamania gatunku ludzkiego. Po wstępniaku, twórcy przybliżają graczom kilka postaci, fragmenty rozgrywki i typy zombiaków. Nie zabraknie wyjątkowo ogromnych stworów, wymyślnych maszkar i bardziej standardowych monstrów.

Jeśli liczyliście na pełną powagi i rozterek moralnych historię, mocno się rozczarujecie. Back 4 Blood to wypełniona humorem, szalona produkcja, która choć będzie brudna i brutalna, nie zaoferuje najwyraźniej nadzwyczajnej historii. Nie jest to żadne zaskoczenie, bowiem twórcy już od dłuższego czasu pokazują, że niespecjalnie im na tym zależy.

Gra niedawno została ozłocona i zadebiutuje bez przeszkód już 12 października bieżącego roku. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Dodatkowo gra będzie dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się