DoGRYwka - Vi z Cyberpunk trzyma w rękach origami, Ellie z The Last of Us 2 gra na gitarze pod drzewem, dyktator z Far Cry 6 krzywo patrzy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – muzyczny sekret TLoU2, gameplay z Far Cry 6 i CD Projekt z nietypowym wsparciem przy CP2077

Wielu graczy nie wiedziało o pewnym, sekretnym trybie w The Last of Us 2. Dzięki niemu będziecie mogli grać na kontrolerze niczym na gitarze. W jednym z naszych tekstów znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat.

Dziś do sieci trafił wyciek sporego fragmentu rozgrywki z Far Cry 6. Pokazuje on niezwykle efektowne sceny, a także kilka mechanik gry. Skok z helikoptera prosto w stronę płonącego budynku brzmi ekscytująco, prawda?

CD Projekt Red poszerzyło swoje szeregi o nowych pracowników. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że Ci robili wcześniej mody do Cyberpunka. To tylko kilka najciekawszych newsów o grach, a poniżej znajdziecie ich całą resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się