Cyberpunk 2077 - zrzut ekranu Planeta Gracza

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Redzi zatrudniają moderów do pomocy przy rozwoju Cyberpunka 2077

CD PROJEKT RED zatrudniło moderów do pomocy przy rozwijaniu Cyberpunk 2077. Słynny zespół wesprze deweloperów w pracach nad grą.

Najnowsza gra Redów nadal się rozwija i jest poprawiana. Choć nawet najnowszy, ogromny patch nie wyeliminował wszystkich najistotniejszych problemów, wszystko zmierza w dobrym kierunkiem.

Po naprawie gry, kolejnym istotnym krokiem powinno być wprowadzenie pełnego wsparcia modów. CD PROJEKT RED pracuje nad nim od dłuższego czasu i właśnie potwierdzono, że otrzyma bardzo istotne wsparcie.

Grupa znanych moderów ogłosiła, że Redzi zatrudnili ją, aby pomogła przy rozwoju gry. Świeży zespół deweloperów zajmie się zaimplementowaniem zaawansowanego wsparcia dla modów oraz pomoże przy ogólnych pracach nad grą. To świetne wieści dla graczy, którzy czekają na bardziej rozbudowane mody.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Blumster, Nightmarea, rfuzzo i ja dołączymy do CDPR (…).
Będziemy pracować nad różnymi projektami związanymi z backendem Cyberpunka 2077 i wsparciem modów do gry. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym faktem i mamy nadzieję, że pomożemy przenieść Cyberpunka 2077 na wyższy poziom!

– napisał jeden z moderów na Discordzie
Cytat dzięki PCGamesN

Wspomniana grupa moderów od lat pracuje nad narzędziami do gier Redów. Jest wśród nich chociażby Wiedźmin 3, a najnowszym obiektem zainteresowania twórców jest właśnie Cyberpunk 2077. Jeśli kojarzycie narzędzia WolvenKit, to właśnie ta grupa za nie odpowiada. Miejmy nadzieję, że dzięki zatrudnieniu moderów CP2077 szybciej otworzy się na zaawansowane modyfikacje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się