Nowe gry na PS5 - The Medium - stwór łapie za twarz główną bohaterkę gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS5 i PS4 tego tygodnia – dwa polskie akcenty i wyczekiwana rajdówka

Nowe gry na PS4 i PS5 zostały zebrane przez pracowników PlayStation w specjalnym nagraniu, abyście mogli w szybki i przyjemny sposób zapoznać się z nadchodzącymi premierami. Co takiego graczy czeka w nadchodzących dniach?

Na poniższym wideo zobaczycie łącznie 5 produkcji, które każdy z Was w najbliższych dniach może zakupić z PS Store. Nie zabrakło aż dwóch polskich akcentów, dlatego tym bardziej zachęcam do obejrzenia.

Już dziś (31 sierpnia) debiutuje Rustler, czyli polskie połączenie GTA i średniowiecznego klimatu. W tym tytule każdy ma możliwość bycia niemoralnym rzezimieszkiem pozostawiającym za sobą chaos i zniszczenie.

Również już dostępne jest Lamentum, czyli niecodzienna gra typu puzzle, w której nie zabraknie masy zagadek. Pozycja posiada niecodzienną retro grafikę, a ta często łączy się z naprawdę strasznymi kadrami. Nie zabrakło też elementów zręcznościowych, dlatego tym bardziej tytuł powinien trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Od 2 września każdy będzie mógł zakupić WRC 10 dzięki, któremu ponownie będzie można zasiąść za kółkiem samochodu biorącego udział w tytułowych mistrzostwach wyścigowych. Wielu ucieszy fakt pojawienia się też specjalnego trybu historycznego, który przypadnie do gustu wszelkim fanom tego sportu.

Również od 2 września do PS Store trafi Kitaria Fables, czyli pozycja skierowana raczej do najmłodszych graczy. To urocza gra RPG, w której znajdziecie masę zwierzo-ludzi. Znajdziecie tam masę walki z przeciwnikami, zarządzania własnym mieszkaniem, a nawet możliwość uprawy roślinności.

Dzień później, 3 września, nareszcie właściciele PS5 będą mogli nacieszyć się krakowskim The Medium, czyli nietypowym horrorem adventure. Wcielcie się w tytułową bohaterkę, by zobaczyć dotąd niewidoczny, paranormalny świat.

Jeśli interesują Was też inne, nowe gry, ale na pozostałe platformy, zachęcam zajrzeć do tego tekstu. Znajdziecie tam najciekawsze, nadchodzące premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się