serial The Last of Us - Joel w pierwszej grze strzela do zmutowanego przeciwnika

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Serial The Last of Us osiąga kamień milowy. Mamy też zdjęcie klapsa

Serial The Last of Us jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieł fanów popkultury w ostatnim czasie. Dziś mamy dla wszystkich takich osób bardzo dobrą wiadomość!

Na oficjalnym profilu na Instagramie Kantemira Balagova pojawił się wpis o zakończeniu prac nad odcinkiem pilotażowym. Młody reżyser podzielił się w swojej wiadomości do fanów swoimi odczuciami na temat tego wydarzenia.

Moja praca tutaj jest skończona. Jestem naprawdę wdzięczny za tę możliwość. To było wspaniałe doświadczenie z wzlotami i upadkami. Dużo miłości dla załogi (…)

Co to może oznaczać dla oczekujących na serial The Last of Us? Prawda jest taka, że są to naprawdę dobre wieści. Odcinek pilotażowy już jest, a to oznacza, że można brać się za następne w kolejce. W związku z tym za niedługo do sieci powinny trafić kolejne treści wskazujące na to, co się dzieje na planie. Trailer? Fotografie? Osobiście sam na to liczę.

Te zresztą już różnymi kanałami napływają do internetu. Ostatnio na Planecie Gracza pojawił się artykuł na temat zdjęć powiązanych z konkretną sceną z gry. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Zainteresowanie serialem TLoU jest przeogromne, o czym świadczą już liczne prace fanów samej marki. W ostatnim czasie mieliście też okazję przeczytać o przepięknych plakatach. Rzućcie na nie okiem, ponieważ ich autor wykonał naprawdę świetną robotę. Wymienione grafiki znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się