Far Cry 6 - antagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Prezentacja rozgrywki Far Cry 6 już dziś. O której zobaczymy next-genową wersję gry?

Ubisoft zaprezentuje dziś świeżutki gameplay z Far Cry 6. Tym razem ujrzymy rozgrywkę z next-genowej wersji produkcji, a konkretnie z Xbox Series X.

Nowe Far Cry zbliża się do premiery. Gra debiutuje już 7 października na wszystkich najważniejszych platformach poza Nintendo Switch. Ubi ma zapewne jeszcze sporo do pokazania.

Właśnie dlatego już dziś ujrzymy kolejny gameplay. Tym razem najpewniej obejdzie się bez transmisji na żywo. Materiał z rozgrywki ma zostać opublikowany o godzinie 18:00 czasu polskiego. Najprawdopodobniej znajdziemy go na platformie YouTube.

Gameplay przedstawi nam grę w wersji na Xbox Series X. Będziemy więc mieć do czynienia z pokazem możliwości nowej generacji konsol. Niewykluczone, że znajdzie się też miejsce na pokazanie, jak gra wykorzystuje next-genowe funkcje konsoli. Spodziewałbym się jednak dość standardowego pokazu rozgrywki.

Pokaz Far Cry 6 to idealny wstępniak do innego dzisiejszego i równie ciekawego wydarzenia. Wieczorem zobaczymy również wczesną prezentację remake’u Dead Space. Więcej na jej temat przeczytacie w tym artykule. W tym przypadku nie spodziewajcie się jednak pokazu gameplay’u, a czegoś nieco mniejszego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się