TES VI - Jeff Grubb trzyma Xbox Series X|S

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

TES VI skomentowane przez znanego insidera

Kontynuując sprawę ekskluzywności TES VI, głos zabrał znany insider. Niestety, jego słowa nie dodadzą otuchy graczom PlayStation, którzy nie mogą się doczekać szóstych Scrollsów.

Jeszcze dziś na Planecie Gracza pojawił się artykuł, w którym przytoczono słowa Pete’a Hinesa. Nie potwierdził on jednoznacznie, że następca Skyrima zadebiutuje również na sprzęcie konkurencji Microsoftu. Przypominam, że gigant z Redmond kilka miesięcy temu podjął się transakcji, na mocy której przejął Bethesdę. Tym samym przywłaszczył sobie również studia pod wymienioną firmę należące.

Poniżej możecie przeczytać wpis Jeffa Grubba, czyli osoby, która już niejednokrotnie udostępniła w sieci wiarygodne przecieki z branży growej. Według niego TES VI nie jest tworzony z myślą o PlayStation 5.

Wygląda na to, że na ten moment ciężko stwierdzić, jaki los spotka kolejną część cyklu The Elder Scrolls. Choć wcześniejsza wiadomość Hinesa dawała promyk nadziei na zagranie w grę na PS5, teraz sytuacja jest jeszcze bardziej niejasna. Choć wiele przecieków Grubba w przeszłości się zgadzało z rzeczywistością, dopóki sam Microsoft lub Bethesda oficjalnie nie potwierdzą tej informacji, dopóty można tak naprawdę tylko gdybać.

Warto też wspomnieć, że według jednego z pracowników odpowiedzialnych za Starfield (inny tytuł spod rąk pracowników Bethesdy) uważa, że wydawanie produkcji na mniejszą liczbę platform jest czymś dobrym dla samych gier. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się