Diablo 2 Resurrected - barbarzyńca

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jeśli lubisz grać barbarzyńcą, nowy zwiastun Diablo 2 Resurrected jest dla Ciebie

Blizzard zaprezentował nowy, krótki zwiastun Diablo 2 Resurrected. Pokazuje on niedługie urywki z rozgrywki jako barbarzyńca. Wygląda całkiem przyzwoicie.

Premiera remake’u Diablo 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. Nic dziwnego, bowiem gra ma gigantyczną społeczność fanów, którzy mocno reagują na wszystkie zmiany względem oryginału. Pomimo paru problemów, nastroje przed debiutem są raczej pozytywne.

Blizzard dodatkowo podsyca oczekiwania. W sieci pojawił się zwiastun skupiający się na jednej z ulubionych klas graczy – barbarzyńcy. Materiał trwa niecałe czterdzieści sekund i składa się z krótkich wycinków rozgrywki. Bardziej obeznani z Diablo 2 gracze mogą rzucić okiem na odświeżone umiejętności kultowej postaci. Dodatkowo na materiale widzimy parę lokacji oraz typów przeciwników.

Może nie jest to najbardziej złożony i odkrywczy trailer, ale pozwala wczuć się w klimat gry. Dodatkowo barbarzyńca to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych klas w D2. Nic dziwnego, że Blizzard szykuje graczy na jej wielki powrót.

Diablo 2 Resurrected ukaże się 23 września. Grę uruchomimy na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się