Wiedźmin 3 Dziki Gon - Advanced Sprint PG - Geralt ma złoty medal, a z tyłu jego koledzy cieszą się z jego zwycięstwa

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zrób z Geralta maratończyka. Mod do Wiedźmina 3, z którym być może zrezygnujecie z Płotki

Choć olimpiada w Tokio już się zakończyła, sportowy klimat pozostał w powietrzu i uderzył nawet w Geralta z Rivii. Z tym modem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zrobicie z niego prawdziwego biegacza.

Modyfikacja Advanced Sprint autorstwa użytkownika o nicku FreakVip nieco zmienia bieganie głównego bohatera trzeciego Wiedźmaka. Po instalacji gracze mają do wyboru aż dwa rodzaje biegu. Prezentują się one następująco:

  1. Naciśnijcie przycisk odpowiadający za sprint. Wtedy Geralt zacznie biegać z prędkością standardowego biegu, aczkolwiek pasek wytrzymałości zacznie spadać do zera dopiero po 4 sekundach. Nawet po wyczerpaniu go, gracz dalej może biec.
  2. Naciśnijcie podwójnie przycisk odpowiadający za sprint. Wtedy Geralt zacznie biec znacznie szybciej niż w przypadku standardowego biegu, aczkolwiek pasek wytrzymałości zacznie spadać do zera już po 1 sekundzie. Ten zresztą kurczy się znacznie szybciej. Gdy jego wartość osiągnie 0, Rzeźnik z Blaviken zatrzyma się.

Advanced Sprint możecie pobrać stąd.

Uważam pomysł FreakVipa za bardzo przemyślany i odpowiada mi zdecydowanie bardziej od koncepcji CD Projekt Red. Szczególnie ten pierwszy tryb wydaje mi się bardziej odpowiedni, ponieważ nie uważam bieganie z podstawową prędkością za coś aż tak wyczerpującego dla kogoś, kto jest Wiedźminem.

W Ostatnim czasie pisałem też o innym, ciekawym modzie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który polepsza wrażenia wizualne podczas walki. Masa tryskającej krwi wygląda fenomenalnie, a twórca tego fanowskiego rozszerzenia pokusił się o kilka ciekawych smaczków. Tę ciekawostkę znajdziecie, klikając w ten link.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się