McCree z Overwatch kłania się "gestem pociągnięcia za kapelusz", piłka z UFL na murawie, mężczyzna z Saints Row z nagim torsem zakłada koci hełm, siedząc na motocyklu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Saints Row przejmuje Planetę, przechrzczony McCree z Overwatch i konkurent FIFA oraz eFootball

Dziś na łamach Planety Gracza opublikowaliśmy masę nowych wieści na temat rebootu serii Saints Row. Pojawił się między innymi jeszcze świeży gameplay skupiający się na świecie produkcji i jej bohaterach.

Po kilku latach od premiery Overwatch McCree otrzyma całkowicie nowe imię. Blizzard jest zmuszony do takiej decyzji ze względu na kontrowersje związane z jednym pracowników, który obecnie już nie pracuje dla tego giganta.

Twórcy UFL, czyli nowej, piłkarskiej produkcji, podzielili się w sieci garścią konkretów na temat założeń swojej gry. Nie zabrakło wielu elementów istniejących już w FIFA lub w serii PES. To tylko kilka najciekawszych artykułów tego dnia, a poniżej znajdziecie całą resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się