Saints Row - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Saints Row to ogromna, ale mniej szalona niż poprzedniczki gra. Deweloper zdradza szczegóły

Współtwórca nowego Saints Row zdradził pierwsze szczegóły gry. Możemy liczyć na mniej szaloną, ale za to bardzo ambitną i wielką przygodę.

W sieci pojawiają się kolejne konkrety o nowej przygodzie Świętych. Reboot ma być wielką produkcją. Będzie to też rzekomo najbardziej ambitna gra w historii marki. Jeden z deweloperów podzielił się paroma ciekawostkami.

To największa, najbogatsza i najbardziej ambitna gra z serii Saints Row, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy w Volition. Jako pełny reboot jest to powrót do mocnych stron serii i jej kryminalnych korzeni. Po raz pierwszy w serii SR gracze zbudują swój biznes od podstaw i będą mogli być świadkami narodzin Świętych. To dopiero początek podróży, w którą zabieramy graczy i nie możemy się doczekać, aby pokazać wam wszystkie zabawki, które stworzyliśmy w SR. Możecie oczywiście oczekiwać momentów „tylko w Saints Row”, w historii, która opisuje niezwykłe dojście Świętych do władzy.

– powiedział Chief Creative Officer, Jim Boone
Cytat dzięki WCCFTech

Dodatkowo wiemy, że reboot Saints Row będzie mniej szalony od SR4 i najpewniej SR3. Twórcy szykują bardziej przyziemną przygodę, co jednak nie oznacza, że zabraknie typowych dla serii, dziwacznych momentów. Nie wszystkim się to spodobało, ale według mnie jest za wcześnie, aby osądzać ten tytuł. Miejmy nadzieję, że nowa produkcja będzie miała więcej wspólnego z poprzednikami, niż tylko tytuł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się