Starfield - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Starfield na świeżutkich materiałach. Deweloper prezentuje 3 miasta

Bethesda zaprezentowała nowe ciekawostki ze świata Starfield. Tym razem jeden z twórców opowiedział trochę o miastach, które zwiedzimy w grze.

Od ostatniego pokazu kosmicznego sandboxa Bethesdy minęło już całkiem sporo czasu. Gra ukaże się dopiero w listopadzie przyszłego roku, ale nie będziemy się do tego czasu nudzić. Co to, to nie.

Wydawca udostępnił nowe materiały gry. To filmiki przedstawiające coś na wzór animowanych grafik koncepcyjnych z komentarzem jednego z twórców. Deweloper opowiedział o trzech miastach, które pojawią się w grze.

Pierwszą z omawianych lokacji jest New Atlantis. To stolica frakcji United Colonies, która jest najpotężniejszą w grze. Miasto to jest mieszanką kultur oraz ras i czymś na wzór centrum galaktyki.

Drugie z omawianych miast to Neon. Jest to swego rodzaju platforma rybacka. Nie dajcie się zwieść pozorom, w ciemnych uliczkach nietrudno natknąć się na persony lubujące się w korzystaniu z pewnego narkotyku pozyskiwanego ze specjalnego gatunku ryb.

Trzecią i też ostatnią pokazaną lokacją jest Akila – stolica frakcji Freestar Collective. Miejscówka ta może nie imponuje skalą, ale bronią jej wysokie mury, za których granicami czyhają niebezpieczne stwory.

Jeśli chcecie zapoznać się ze światem Starfield, polecam obejrzeć poniższe materiały. Stanowią bardzo przyjemne wprowadzenie do uniwersum.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się