Skate 4 - jedna dobra i jedna zła wiadomość

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Skate 4 trafi nie tylko na konsole. Koniec wkurzającej „tradycji”

Mamy świetne wieści dla osób, które czekają na Skate 4 i grają na PC. Nadchodzący tytuł wyjdzie poza konsole i trafi na komputery.

Jeśli jesteście fanami serii Skate, z pewnością wiecie, że dotychczas nie wychodziła ona poza konsole. Gry z cyklu omijały PeCety szerokim łukiem i niektórzy gracze mogli czuć się pominięci. Electronic Arts kończy jednak z tą tradycją i ma miłą niespodziankę dla graczy komputerowych.

Twórcy Skate 4 potwierdzili, że tytuł ukaże się również na PC. Choć do premiery jeszcze daleko, takie ogłoszenie zdecydowanie napawa optymizmem. Marka będzie mogła dotrzeć do jeszcze większej liczby graczy.

Jak już wspominałem, debiut gry jest bardzo odległy. Deweloperzy niedawno uraczyli nas zakulisowym materiałem z produkcji, ale nadal nie widzieliśmy rozgrywki w akcji. Być może w najbliższych miesiącach dostaniemy więcej konkretów.

Przypomnijmy, że gra nadal nie ma nawet wstępnej daty premiery. Prawdopodobnym terminem wydania zdaje się być 2023 rok, ale równie dobrze możemy poczekać dłużej lub krócej. Wszystko zależy od tego, jak poradzi sobie studio Full Circle. Oczekiwania są ogromne i cierpliwość w tym przypadku powinna się opłacić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się