GTA VI - fanowska grafika

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Aktor pochwalił się pracą przy „nowym GTA”. Nie zwiastuje to dobrych wieści o GTA VI

Tydzień bez nowych wiadomości odnośnie GTA VI to tydzień stracony. Jeden z aktorów głosowych podzielił się w social mediach informacjami na temat angażu w związku z pracą nad „nowym Grand Theft Auto”.

Dziś na Twitterze Tom Henderson (znany insider branży growej) podzielił się swoim znaleziskiem. Na facebookowym profilu aktora głosowego Dave’a Jacksona pojawił się wpis, w którym pochwalono się współpracą z Rockstar Games. Dave ma wcielić się w kapitana policji o nazwisku McClane. Cały wpis został wzbogacony o masę pozytywnych emocji, którymi najwidoczniej Jackson nie mógł już w sobie trzymać. Cóż, nie wiem, czy Rockstar Games jest z tego zadowolone.

Wygląda na to, że aktor podzielił się ze światem wieścią, której nie powinien jeszcze ogłaszać. Zastanawiam się jednak, czy ewentualnie mężczyzna nie wprowadził nieco w błąd w swoim wpisie. Dobrze wiadomo, że GTA Online jest dalej rozwijane i wspierane nowymi aktualizacjami. Nie zdziwię się, jeśli okaże się, że McClane ma być postacią wprowadzoną w którym z nadchodzących patchy właśnie tej produkcji.

Jeśli jednak omawiany wpis potraktować jako w 100% poprawny, można wnioskować, że szóste GTA jest obecnie na naprawdę wczesnym etapie prac. Angaże do ról bohaterów to zwykle wczesny etap produkcji gier wideo, dlatego w takim przypadku jeszcze przyjdzie nam długo czekać na premierę.

Waszym zdaniem można już śmiało mówić o „GTA VI confirmed”? Czy może uważacie, że raczej Jackson mógł się pomylić? Dajcie znać w komentarzach. Według mnie i tak informacja rozpowszechniona przez Hendersona brzmi bardziej wiarygodniej od tej z tego artykułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się