Battlefield 2042 - żołnierze
0 komentarzy

Zagadkowy pojazd, nowe tryby gry i rodzaje broni w Battlefield 2042. Gracz na tropie informacji

Za pośrednictwa jednego z użytkowników Twittera, dowiadujemy się nowych wieści o trybach na mapie Orbital, rodzaju amunicji i pojeździe w Battlefield 2042. Choć informacje nie są potwierdzone przez producenta, to rzekoma zawartość gry prezentuje się interesująco.

Niestety na Gamescomie nie dostaliśmy nowych informacji o nadchodzącym Battlefield 2042. Premiera powoli się zbliża, a my najwięcej dowiadujemy się o grze z przecieków z zamkniętych wersji testowych. Nie ma co jednak narzekać, ponieważ tak zwani „dataminerzy” doszukali się nowych informacji.

Z powyższego tweeta dowiadujemy się o dostępnych trybach na mapie Orbital. Są to: Podbój (standard | mniejszy), Przełamanie (standard | mniejszy); na serwerach społecznościowych (Portal) Rush i kilka innych modyfikalnych trybów; Hazard Zone (standard | mniejszy).

Tryby z ograniczeniami dla starszej generacji konsol w Batllefield 2042?

„Mniejszy” prawdopodobnie dotyczy wersji na konsole starszej generacji. Możliwe, że chodzi o mniejszą liczbę graczy (albo też mapy) w stosunku do wersji „standard”. Są również spekulacje odnośnie trybu Portal, jakoby w serwerach społeczności można było ustawiać wielkość mapy (mała/średnia/duża) oraz rodzaje drużyn (wszyscy na wszystkich lub dwa przeciwległe zespoły).

Ciekawą sprawą są różne typy amunicji i magazynków dla broni podstawowej oraz zapasowej. Być może dostaniemy m.in. wybuchową, przebijającą pancerz i dalekozasięgową. Na grafice widnieje również podział na lekką, średnią i ciężką.

Na koniec użytkownik Twittera „temporyal” podzielił się informacją dotyczącą rzekomego nowego pojazdu. Jest nim Panhard Crab, czyli czterokołowy opancerzony wóz. Powyższe grafiki nie są autentyczne, ponieważ nigdzie nie da się zobaczyć modelu pojazdu. Być może zbliżające się beta testy coś więcej zdradzą.

Pamiętajcie proszę, że wszystkie powyższe informacje nie są potwierdzone przez twórców ani wydawcę. Nie mamy pewności, czy któraś z tych nowości pojawi się w finalnej grze.

Battlefield 2042 będzie mieć premierę 22 października bieżącego roku na PC, XONE, XSX S|X, PS4 i PS5

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się