PS Plus wrzesień 2021 - gry na PS4 i PlayStation 5. Oferta

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus na wrzesień 2021 z mocnymi hitami. Pełna oferta od wiarygodnego insidera

Do sieci wyciekła pełna oferta PS Plus na wrzesień 2021. Informacje pochodzą od do tej pory nieomylnego informatora. Jest bardzo dobrze!

Jeśli nie możecie się doczekać ujawnienia nowego zestawu gier z PS Plus, mamy dla Was niespodziankę. Za sprawą użytkownika strony Dealabs, billbil-kun, wyciekła pełna oferta na wrzesień.

Oto gry, które prawdopodobnie trafią do oferty PS Plus na wrzesień 2021:

  • Overcooked! All You Can Eat (PS5)
  • Hitman 2 (PS4)
  • Predator: Hunting Grounds (PS4)

Wspomniany informator odpowiada za wiele wcześniejszych i potwierdzonych przecieków PS Plus. Ten najnowszy dotyczył oferty na lipiec. Możemy być więc prawie pewni, że powyższy zestaw zgarniemy już na początku przyszłego miesiąca. Na oficjalne potwierdzenie PS Plus na wrzesień 2021 musimy jednak trochę poczekać.

Overcooked! All You Can Eat to zestaw dwóch zremasterowanych gier wraz z dodatkami. Gracze wcielają się w kucharzy, którym przyjdzie przygotowywać dania w wyjątkowo niecodziennych warunkach. Jeśli szukacie gry do kooperacji ze znajomymi, zdecydowanie warto zapoznać się z tą produkcją.

Hitmana 2 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Agent 47 robi w tym tytule to, co potrafi najlepiej – morduje, skrada się i przebiera za różnorakie persony. Choć nie jest to najnowsza odsłona cyklu, z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku.

Dla fanów dynamicznej akcji i strzelania przygotowano Predator: Hunting Grounds. Jest to produkcja multiplayer bazująca na znanej marce filmów science-fiction. Gra zebrała pozytywne oceny i jest też nadal rozwijana.

Oficjalne ogłoszenie nowej oferty PS Plus powinno nastąpić 1 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się