Martha is Dead - zrzut ekranu z duchem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Martha is Dead wygląda upiornie. Nowy gameplay mnie urzekł

W sieci pojawił się jedenastominutowy gameplay z Martha is Dead. Klimatyczna produkcja debiutuje w tym roku i wygląda przerażająco.

LKA stale promuje swój nowy tytuł. Nowe materiały z Martha is Dead pojawiają się regularnie i osoby czekające na produkcję nie mają powodów do nudy.

Właśnie opublikowano dłuższy gameplay. Jedenaście minut rozgrywki wprowadza graczy do historii, pokazuje parę lokacji i mechanik, a także prezentuje elementy, które będą nas straszyć. Nie ulega wątpliwości, że twórcy skupili się na straszeniu graczy klimatem i mocną opowieścią, a nie przysłowiowymi duchami wyskakującymi z krzykiem z szafy.

Tytuł zapowiada się doskonale. Jestem wielkim fanem The Town of Light od LKA, które bazowało na podobnych założeniach. Dodatkowo zaprezentowana historia czerpie z autentycznych wydarzeń i realiów, co zdecydowanie dodaje grze uroku. Choć nie jest to horror, który spodoba się każdemu, według mnie segment gier grozy potrzebuje więcej podobnych produkcji. Intensywna akcja i ciągłe gonitwy z potworami zaczynają mnie już nudzić.

Martha is Dead zadebiutuje w tym roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series. Nie znamy też jeszcze konkretnej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się