Call of Duty Vanguard - snajperka celuje przez lunetę, w tle czołg i wybuch

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Otwarta alfa CoD: Vanguard już wystartowała! Oto wszystko, co musicie o niej wiedzieć

Dziś ruszyła otwarta alfa Call of Duty: Vanguard na konsolach PS4 i PS5. Na testy na pozostałych platformach będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Skąd pobrać grę i do kiedy można ją sprawdzić?

Otwarta alfa potrwa do 29 sierpnia 2021 roku. Aby wziąć udział w tej przedpremierowej rozgrywce, należy odnaleźć w PS Store stronę gry lub wejść do CoD: Modern Warfare/Warzone/Black Ops Cold War. Widząc menu główne wymienionych produkcji, na pewno nie przegapicie ogromnego baneru o Vanguardzie, który przeniesie Was do pobierania tytułu.

Nie zabrakło też specjalnych nagród za pomoc przy sprawdzania pozycji jeszcze przed jej oficjalną premierą.

Wszyscy, którzy zdecydują się na przetestowanie najnowszej gry z serii Call of Duty otrzymają kartę Calling Card i emblemat – dostępne w CoD: Vanguard po premierze, a także w CoD: Warzone po integracji Vanguard.

– informuje wydawca w informacji prasowej

Chętni gracze będą mogli przetestować tryb Wzgórze Mistrzów. Tryb składa się z czterech map połączonych w arenę – Airstrip, Trainyard, Market oraz Courtyard. Zadaniem graczy w 2- lub 3-osobowych drużynach będzie zmierzenie się z pozostałymi teamami. Każda ekipa zaczyna z określoną liczbą żyć. Ostatnia zespół pozostały przy życiu wygrywa.

Pełna wersja produkcji zadebiutuje 5 listopada 2021 roku. Tytuł zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Być może ominął Was mój ostatni artykuł na temat omawianej w tekście gry od Activision. Okazuje się, że wersja na PlayStation 5 będzie bardzo płynnie działać. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się