SCUM - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

SCUM do sprawdzenia za darmo. To jeden z najciekawszych survivali ostatnich lat

Jeśli jesteście fanami gier survivalowych, możecie teraz sprawdzić SCUM zupełnie za darmo. Realistyczny tytuł jest dostępny we wczesnym dostępie.

Rynek gier survivalowych wciąż kwitnie, choć tylko nieliczne tytuły utrzymują się na rynku. Jeśli jesteście fanami produkcji stawiających na przetrwanie, być może kojarzycie SCUM. To bardzo realistyczna i wymagająca gra.

Teraz możecie sprawdzić ją bez płacenia. Do 30 sierpnia trwa darmowy okres próbny na Steam. W jego ramach możecie zapoznać się z tą produkcją. Wystarczy udać się na jej kartę Steam i ją pobrać.

SCUM ma na celu ewolucję wieloosobowej gry survivalowej z otwartym światem, z bezprecedensowym poziomem personalizacji postaci, kontroli i progresji, gdzie wiedza i umiejętności są ostateczną bronią do długoterminowego przetrwania. Łącząc metodyczne planowanie i zarządzanie w hardkorowym survivalu z opcjonalnymi wydarzeniami sieciowymi PvP, dostępnymi dla każdego w dowolnym momencie, SCUM zachowuje wyjątkową równowagę pomiędzy złożoną symulacją a intensywną akcją w grze survivalowej nowej generacji.

– czytamy na karcie Steam gry

Pamiętajcie też, że nie tylko omawiany tytuł sprawdzicie teraz za darmo. Na Steam można również ograć Battlefield V. Więcej o promocji przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się