Overwatch - McCree

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fani Overwatch, pożegnajcie McCree. Blizzard zmienia bohatera przez oskarżenia

Uniwersum Overwatch doczeka się bardzo istotnej zmiany. Blizzard ogłosił, że McCree otrzyma nowe imię, co jest skutkiem niedawnych zmian w firmie.

Blizzard wystosował oficjalne ogłoszenie dotyczące zmian w historii swojego hero-shootera. Jedna z ulubionych postaci graczy zmieni w najbliższym czasie imię.

Zbudowaliśmy uniwersum Overwatch wokół idei, że inkluzywność, równość i nadzieja są elementami składowymi lepszej przyszłości. Są one kluczowe dla gry i dla zespołu Overwatch.
Ponieważ nadal dyskutujemy o tym, jak najlepiej realizować nasze wartości i demonstrować nasze zaangażowanie w tworzenie świata gry, który je odzwierciedla, uważamy, że konieczna jest zmiana imienia bohatera znanego obecnie jako McCree na coś, co lepiej oddaje to, co reprezentuje Overwatch.

– czytamy w ogłoszeniu Blizzard

Dodatkowo Blizzard zaznacza, że nie będzie już nazywać postaci ze swoich gier imionami realnych osób. Takie imię nosił właśnie kowboj z przyszłości.

Wirtualny McCree nawiązywał do prawdziwego dewelopera, Jesse’ego McCree, który pracował nad grą. Niedawno opuścił on Blizzard wraz z paroma członkami zespołu w wyniku zmian będących efektem niedawnych oskarżeń.

Nie znamy jeszcze nowego imienia McCree. Najpewniej zostanie ono ogłoszone w najbliższym czasie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się