Snajper na dachu strzela.
0 komentarzy

Mieszanka CS:GO i Battlefield plus zniszczalne otoczenie. Oto CROWZ

Podczas trwania Gamescomu ogłoszono nową taktyczną strzelankę multiplayer, czyli CROWZ. W grze będzie destrukcja otoczenia, a także wiele pojazdów.

Na Gamescomie studio ROYALSCROW zapowiedziało swoją nową grę. CROWZ będzie taktyczną strzelanką dla wielu graczy. W tytule wcielmy się w płatnych najemników, którzy walczą między różnymi frakcjami. Nie poznaliśmy jeszcze wymagań, daty premiery, ani wszystkich platform, na których pojawi się gra. Na chwilę obecną możecie dodać tytuł do listy życzeń na Steamie.

Na pewno wiemy, że tytuł będzie mieć dwa tryby: Squad Operation oraz Blood Zone. W tym pierwszym gracze zostaną podzieleni na zespoły, a do ich celów należy zabezpieczenie tajemniczego Q-on. Akcja rozegra się na otwartej mapie. Z kolei Blood Zone skupi się na dużych oddziałach, mających zabezpieczyć miejsca wydobycia Q-on. Masowe bitwy gwarantowane.

Tempo strzelaniny jest dość szybkie, a grafika szczegółowa i ładna. Ze zwiastuna dowiedzieliśmy się, że będzie można wykorzystywać pojazdy w tym nowoczesne czołgi czy wozy opancerzone. Nie brakuje także różnorodnych broni i ekwipunku. Głównym daniem tytułu ma być jednak zniszczalne otoczenie, w tym oczywiście budynki.  Czy systemem destrukcji gry dorówna choćby serii Battlefield? Zobaczymy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się