0 komentarzy

Xbox Mini-Fridge zadebiutuje jeszcze w tym roku

Microsoft oficjalnie potwierdził, że Xbox-Mini Fridge pojawi się jeszcze w tym roku. Lodówka wzorowana na konsoli XSX S|X może pomieścić nawet 12 puszek.

Główny menadżer Xboxa do spraw marketingu Aaron Greenberg potwierdził, że gamingowa lodówka Xbox-Mini Fridge pojawi się jeszcze w tym roku. Chodzi dokładnie o „Holiday 2021”, czyli okres świąteczny. Niestety nie otrzymaliśmy więcej informacji, jednak Greenberg obiecał zdradzić więcej, gdy wszystko będzie przygotowane.

Warto przypomnieć historię pomysłu i projektu stworzenia lodówki. Po ogłoszeniu XSX S|X, wśród społeczności panowało prześmiewcze przekonanie o upodobnieniu konsoli do lodówki. I cóż… marketing Xboxa to podchwycił i rozpoczął pracę nad urządzeniem. Co ciekawe, pierwszy egzemplarz pełnowymiarowego Mini-Fridge otrzymał znany raper Snoop Dogg.

Następnie potwierdzono produkcje sprzętu AGD po tym, jak Xbox wygrał w konkursie na markę na Twitterze. Skittles zajmująca się wyrobami słodkimi, musiała uznać wyższość sprzętu od Microsoftu. Teraz z kolei dowiedzieliśmy się, że Xbox Mini-Fridge swoją premierę będzie mieć jeszcze w tym roku.

Lodówka ma kształt i wygląd konsoli Xbox Series X. Prawdopodobnie jest w stanie pomieścić od 10 do 12 puszek. No i oczywiście świeci się na zielono.

Jesteście może zainteresowani kupnem gamingowej lodówki? Dajcie znać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się