Saints Row - walka dwóch gangów na maskach jadących samochodów. Ołów lata w powietrzu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Twórcy rebootu Saints Row uchylili rąbka tajemnicy na temat DLC i expansion passa. Drogo?

Oto garść kolejnych informacji na temat niedawno zapowiedzianego rebootu Saints Row. Do sieci trafiły informacje na temat dodatków.

Twórcy przewidują 3 fabularne DLC, które mają zadebiutować w ramach expansion passa. Ten wejdzie w skład Gold Edition (409 zł na EGS) i Platinum Edition (cena nieznana), które już teraz można zapre-orderować. W ich skład wejdzie też kilka innych bonusów:

  • Kask DJ-a Idoli
  • Migoczący kij
  • Krosowiec „Pustynna Burza”

Dzięki wydaniu Gold Edition w pełni doświadczysz podstawowej wersji gry i trzech rozszerzeń, które ukażą się po premierze. Przepustka sezonowa zapewni dodatkowe misje i funkcje rozgrywki w postaci trzech rozszerzeń, które zaoferują nową zawartość do odkrycia w świecie Santo Ileso.

– czytamy na łamach karty produktu na Epic Games Store

Możecie też zdecydować się na wydanie Platinum, w którego zestawie odnajdziecie jeszcze odnowioną trzecią część oryginalnego cyklu. Nadmienię, że możecie ją obecnie przez kilka dni odebrać za darmo. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym artykule.

Premiera Saints Row przewidziana jest na 25 lutego 2022 roku. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto zaznaczyć, że obecnie w przypadku komputerów osobistych wiadomo tylko o edycji na Epic Games Store. Co z wydaniem na Steam? Osobiście mam nadzieję, że i takie pojawi się w przyszłości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się