0 komentarzy

Assetto Corsa Competizione z datą premiery wersji next-gen. Tak gra wygląda na PS5 i XSX

Na początku przyszłego roku odbędzie się premiera next-genowych wersji Assetto Corsa Competizione na PS5 i XSX S|X. Pojawi się także darmowa aktualizacja na konsolach z ulepszoną wersją dla posiadaczy gry.

Deweloperzy zajmujący się Assetto Corsa Competizione ogłosili, że 22 lutego przyszłego roku pojawi się next-genowa wersji gry. Nie zabraknie płynniejszej rozgrywki, a także lepszej grafiki. Jeśli już gracie na PS5 i XSX S|X w starszą wersję tytułu, to dostaniecie darmową aktualizację na nowsze konsole. To nie wszystko. Twórcy dorzucą też kilka innych nowości. Sprawdźcie poniżej.

Aktualizacja next-gen dla Assetto Corsa Competizione zawiera:

  • Rozgrywkę w 60 FPS;
  • Rozdzielczość 4K;
  • Darmowe prywatne lobby do gry multiplayer;
  • Aktualizacje malowania samochodów z sezonu 2021 GT World Challenge.

Assetto CC to symulator wyścigowy skupiający się na rozgrywce dla wielu graczy. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziecie tutaj zabawy singleplayer. Produkcja stara się wiernie odwzorowywać prawdziwą jazdę w wyścigach.

Warto wspomnieć, że tytuł jest oficjalną grą zawodów Blancpain GT. Mamy zatem licencjonowane tory, samochody, a także prawdziwych kierowców (oczywiście w ramach sztucznej inteligencji). W produkcję możecie zagrać na PS4, XONE oraz PC.

To jak gotowi na jeszcze ładniejsze i przyjemniejsze ściganie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się