Ciri z Wiedźmin 3: Dziki Gon, Phil Spencer śmieje się do mikrofonu, kowboj na koniu ciągnie mężczyznę na sznurze - możliwy Red Dead Redemption Remake

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – śmiechy Microsoftu z nazwy XSX, zaginiona „córeczka” w Wiedźminie 3 i możliwy RDR Remake

Plotek wokół odnowionych gier Rockstar Games ciąg dalszy. Dziś dowiedzieliśmy się na temat niepotwierdzonej informacji o powstawaniu Red Dead Redemption Remake. Idealnie do pary z GTA Trilogy Remake.

Minęło już 6 lat od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a do dziś gracze odkrywają w tym tytule kolejne rzeczy. Okazuje się, że polska wersja językowa posiada jako jedyna pewien smaczek, którego graczom spoza Polski niezwykle brakuje.

Osoby odpowiedzialne za social media marki Xbox naprawdę mają dobre poczucie humoru. Opublikowali w sieci przezabawne wideo, które żartuje z nazwy konsoli Xbox Series X. To tylko kilka najciekawszych wiadomości ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy już wszystko dziś przeczytaliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się