Guardians of the Galaxy - Star Lord ze spluwami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Bohaterowie Guardians of The Galaxy z ukrytymi smaczkami. Diabeł tkwi w szczegółach

Art Director pracujący przy Marvel’s Guardians of the Galaxy opowiedział o pracy przy wymyślaniu designów bohaterów gry. Okazuje się, że praktycznie każdy z nich dostał drobne detale.

Dokładnie głos zabrał sam Bruno Gauthier-Leblanc, który na swoim koncie ma po 8 lat pracy w Ubisofcie i w Eidos-Montreal. I tym razem pełni on ważną funkcję jako Concept Artist. Poniżej możecie zobaczyć go opowiadającego o pomysłach na wygląd Strażników Galaktyki.

Bardzo spodobał mi się fakt, że każda z postaci dostała jakiś mały detal, którego oryginalnie nie posiadają komiksowi bohaterowie. Star Lord obdarowano przypinkami, w tym jedną z kultowego Space Invaders. Draxowi zmieniono tatuaże na takie powiązane z liczbą walk, które wygrał, a Gamora dostała specjalne ostrza na jej stopach i dłoniach.

Niezmiernie przypadł mi do gustu drobny szczegół na bródce Rocketa w formie koralika na wzór głowy Groota, co może być symbolem jego przyjaźni z tym ogromnym drzewcem. Drzewopodobny kosmita natomiast dostał od swojego kolegi lekką zbroję, która w mojej opinii bardzo dobrze się komponuje z resztą jego wyglądu.

A Wy co sądzicie o tych modelach? Podobają się Wam, a może wolelibyście coś bliższego samym komiksom Guardians of the Galaxy lub MCU? Chętnie zapoznam się z Waszą opinią.

Być może ominęły Was wcześniejsze materiały z rozgrywki. Np. w tym miejscu znajdziecie zapowiedź tej superbohaterskiej produkcji. Na wymienionym wideo zobaczycie nieco interakcji między Strażnikami. Jak się Wam podoba taka adaptacja?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się