Nowy Quake i pierwsze plotki- grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Powrót Quake może być blisko. Bethesda szykuje ciekawy panel dla fanów

Betehsda może wkrótce zapowiedzieć powrót serii Quake. Niedługo odbędzie się konferencja skierowana do fanów marki.

Od dłuższego czasu mówi się, że kultowa seria shooterów od id Software niedługo powróci do łask. Jako termin potencjalnego ogłoszenia wskazuje się nadchodzący QuakeCon i wiele wskazuje na to, że to faktycznie na tej imprezie możemy otrzymać zapowiedź.

Teraz Bethesda dodatkowo podkręciła atmosferę. Opublikowano harmonogram eventu i potwierdzono, że otworzy go panel świętujący 25 lat słynnej marki. W trakcie tego segmentu zobaczymy wypowiedzi deweloperów z id Software oraz Machine Games. O ile obecność twórców z id Software jest najbardziej zrozumiała, tak Machine Games nie miało za wiele do czynienia z tą marką.

Co więcej, na wydarzeniu mamy oficjalnie ujrzeć nowe zapowiedzi i ogłoszenia. Jeśli Quake faktycznie powróci po paru latach, to spodziewałbym się rychłego zrzutu informacji. Nic jednak nie jest jeszcze pewne.

Do sprawy odniósł się nawet informator Shpeshal_Nick. Wspomniał on, że słyszał już o ewentualnym powrocie marki i przypuszcza, że zapowiedź nowej gry faktycznie jest w drodze.

W dalszym ciągu nie przesadzałbym z ekscytacją. Pamiętajmy, że wszystkie doniesienia o nowym Quake’u to nadal plotki i Bethesda niczego jeszcze nie potwierdziła. QuakeCon rozpocznie się 19 sierpnia i to właśnie wtedy przekonamy się, czy coś jest na rzeczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się