GTA Trilogy Remake - kolejne plotki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA Trilogy Remake potwierdzone przez kolejne źródło

Jeden z największych serwisów gamingowych odniósł się do plotek o GTA Trilogy Remake. Projekt rzekomo faktycznie powstaje.

Od paru tygodni w sieci dosłownie wrze od plotek na temat odnowionych wersji trzech starszych odsłon GTA. Trójka, Vice City i San Andreas mają powrócić jako solidne odświeżenia i rzekomo ukażą się na każdej znaczącej platformie, w tym na smartfonach. GTA Trilogy Remake jest zresztą obiektem plotek od paru ładnych miesięcy.

Teraz rzeczone doniesienia potwierdziło kolejne znane i wiarygodne źródło. Serwis Gematsu informuje, że udostępniane w sieci informacje pokrywają się z tymi, które redaktorzy otrzymali od swojego źródła. Niedawno plotki potwierdził również rozpoznawalny dziennikarz, Andy Robinson. Oznacza to, że doniesienia zatwierdziło kilka bardzo dużych i znaczących źródeł.

Ostatnia taka sytuacja miała miejsce przy okazji plotek o remake’u Dead Space. Wówczas wieści również zostały potwierdzone między innymi przez Andy’ego Robinsona i redaktorów serwisu Gematsu, a remake ostatecznie zapowiedziano. Niewykluczone, że tym razem będzie podobnie.

Pamiętajmy jednak, że wspomniane wyżej doniesienia to wciąż plotki. Rockstar Games oraz Take-Two Interactive nadal nie odniosły się do sprawy. Pozostaje czekać na ewentualny komentarz dotyczący powrotu klasycznych odsłon Grand Theft Auto.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się