Czerwona tabliczka z napisem "Achtung!"
0 komentarzy

Achtung i drut kolczasty w nowym filmiku z Call of Duty Vanguard

Za pośrednictwem znanego youtubera, Activison udostępniło kolejne poszlaki do Call of Duty Vanguard. Setting drugiej wojny światowej jest już niemal pewny na 100%.

MrDalekJD, twórca materiałów m.in. z serii Call of Duty, udostępnił na swoim twitterowym koncie kilku sekundowy filmik, który otrzymał od twórców CoD Vanguard. Przedstawia on fragment lasu wypełniony zasiekami przeciwpiechotnymi i porozrzucaną bronią z okresu drugiej wojny. Nie muszę wspominać, że hełm, który jest zawieszony na drzewie, należał do wojsk Wermachtu. Mamy już niemal całkowitą pewność, że najnowszy CoD będzie się rozgrywał w czasach drugiego globalnego konfliktu światowego

Kolejna odsłona z cyklu ma pojawić się jeszcze w czwartym kwartale tego roku. Zagramy w nią na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz na konsolach starszej generacji. Miejmy nadzieje, że już niebawem twórcy przedstawią pełen zwiastun produkcji.

Ostatnio w jednym z naszych tekstów, omówiliśmy kilka interesujących przecieków dotyczących najnowszego CoD’a. Było mi.in. o prawdopodobnym braku cenzury w nadchodzącej produkcji czy też o prawdopodobnej dacie premiery. Ciekawe ile z nich okaże się prawdziwych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się